google-site-verification=NAAj8Kosle4sK7dZ5v4RO4iYDzFp7pen0Aw1UvVYZmA
top of page

Protech Yazılım & Otomasyon

           Protech yazılım & otomasyon  olarak bugün bilişim faliyetlerimiz sonucunda edindiğimiz bilgi birikimden istifade etmekteyiz. 2005 yılından bugüne, yaşadığımız hızlı çağın içerisinde, küresel dönüşümlerin ve teknolojik yeniliklerin sıkı sıkıya takipçisi olarak yer alıyoruz.

           

           2005 yılında küçük bir ekiple başlayan maceramız bugün her geçen gün büyüyen deneyimli ve güvenilir bir kadroya dönüştü. Bilişim ve otomasyon alanında branşlaştığımız 2005 yılından beri, bilişim ve otomasyon teknolojisini toplumun ihtiyaç ve isteklerini karşılayacak şekilde uygulamak ve siz müşterilerimizin beklentilerine en uygun ürünü belirlemek öncelikli hedefimiz. 

Günümüzde otomasyon sistemlerinin yoğun bir şekilde kullanılmaya başlaması ile birlikte, bilgi ve becerilermizi birkaç ana konuda odaklayarak faaliyet göstermekteyiz:

1. Beton santrali otomasyonu

2. Tekstil Performans ve verimlilik otomasyonu,Tekstil Üretim Takip Sistemi,Tekstil Üretim Takip Sistemleri

3. Elektronik devre tasarımı

4. Beton santrali,Beton Santrali Kurulumu

5. Ağırlık tartım indikatörü,

Yukarda bahsettiğimiz alanların dışındada hertürlü yazılım donanım alanlarında faliyet göstermekte olan firmamız ,mümteri memnuniyetini kendine ilke edinmiştir.

Vizyonumuz;

          Ürettiğimiz ürünlerimizle, bilgi ve uzmanlığımızdan aldığımız güçle, ulusal ve uluslararası alanda, özgün bilimsel çalışmalarda adı olan, öncelikli tercih edilen bir otomasyon kuruluşu olmaktır .

Misyonumuz;

          Elektrik & Elektronik ve Aks Bilişim & Otomasyon Sistemleri, Plan-Proje, Taahhüt ve Otomasyon Sistemleri ile ilgili alanlarda, ilkelerimiz doğrultusunda güvenli ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmetler vermektir. 

logo.png
bottom of page